Kontakt


Dział administracji

Sylwia Dziadzio
Kierownik ds. administracyjnych

Sylwia.Dziadzio@GPPH.pl Tel. 537-699-899

Daria Kawiorska
Główna księgowa

Daria.Kawiorska@GPPH.pl Tel. 669-800-900

Iwona Krawczyk
Księgowa

Iwona.Krawczyk@GPPH.pl Tel. 536-117-113

Kinga Parylak
Specjalista ds. administracyjnych

Kinga.Parylak@GPPH.pl Tel. 795-022-322

Anna Strzelczyk
Specjalista ds. administracyjnych

Anna.Strzelczyk@GPPH.pl Tel. 795-022-322
Dział handlowy

Paweł Kurpiasz pl en
Specjalista ds. sprzedaży

Pawel.Kurpiasz@GPPH.pl Tel. 575-443-441

Justyna Zubrzycka pl en
Specjalista ds. sprzedaży

Justyna.Zubrzycka@GPPH.pl Tel. 576-522-722

Anna Najuch pl en de
Specjalista ds. sprzedaży

Anna.Najuch@GPPH.pl Tel. 574-118-113

Łukasz Bociek pl en de
Specjalista ds. sprzedaży

Lukasz.Bociek@GPPH.pl Tel. 733-180-186

Alina Kucz pl ru
Specjalista ds. sprzedaży

Alina.Kucz@GPPH.pl Tel. 790-711-422

Weronika Chomiuk pl en cn
Specjalista ds. sprzedaży

Weronika.Chomiuk@GPPH.pl Tel. 733-129-124

Witold Majewski pl en es
Specjalista ds. sprzedaży

Witold.Majewski@GPPH.pl Tel. 576-109-104

Patrycja Guerrien pl fr
Specjalista ds. sprzedaży

Patrycja.Guerrien@GPPH.pl Tel. 534-172-741

Mateusz Gaj pl en
Specjalista ds. sprzedaży

Mateusz.Gaj@GPPH.pl Tel. 578-433-233
Dział marketingu

Monika Kobos
Brand manager

Monika.Kobos@GPPH.pl Tel. 535-022-060

Barbara Basztura
Specjalista ds. marketingu

Barbara.Basztura@GPPH.pl Tel. 570-553-585
Dział produkcyjny

Marcin Konefał
Kierownik ds. produkcji

Marcin.Konefal@GPPH.pl Tel. 574-157-151

Mateusz Słodkowski
Kierownik działu technologicznego

Mateusz.Slodkowski@GPPH.pl Tel. 537-144-944

Waldemar Rusin
Zastępca kierownika produkcji

Waldemar.Rusin@GPPH.pl Tel. 531-356-566
Dział logistyki

Natalia Tarnawska
Specjalista ds. logistyki

Natalia.Tarnawska@GPPH.pl Tel. 575-913-170
Dział zakupów

Anna Balon
Specjalista ds. zakupów

Anna.Balon@GPPH.pl Tel. 578-211-200
Zarząd

Krzysztof Rzeźnik
Właściciel

Krzysztof.Rzeznik@GPPH.pl

Wiesław Piechota
Właściciel

Wieslaw.Piechota@GPPH.pl
kontakt

z gpph